Napaľovanie CD/DVD
Lisovanie CD/DVD
Potlač CD/DVD
Tlačoviny do CD/DVD obalov
Obaly na CD/DVD
Digipaky
Balenie a distribúcia
Technické informácie a šablóny
Vernostný program
Cenník
Kontakty

 

Potlač CD/DVD vykonávame:

  • Plnofarebná potlač UV vytvrdzovanými farbami priamo na CD

Jedná sa o plnofarebnú (CMYK) potlač na špeciálnej tlačiarni priamo CD/DVD/BLU-RAY médium.  Sme jediný na Slovensku kto v súčasnosti používa túto špičkovú technológiu. Použité sú špeciálne  atramenty vytvrdzované ultrafialovým žiarením ktoré sú okamžite suché. Sú vodovzdorné a oteruvzdorné. Potlač CD/DVD/BLU-RAY vyrobíme už od 1 kusu. Vyžiadajte si vzorku s Vaším návrhom potlače. Nepopierateľnou prednosťou okrem kvality je rýchlosť výroby rádovo v hodinách a cenová výhodnosť.

  • Etiketou:

Potlač etiketou odporúčame realizovať len v prípade že potrebujete prekryť potlač ktorá už je na CD alebo DVD médiu. Etikety môžu byť v prevedení papierová lesklá (špeciálny fotopapier), papierová laminovaná (laminácia zlepší odolnosť etikety a jej farebné podanie) alebo etiketa z potlačenej PVC fólie.

  • Sieťotlačou

Potlač je nanesená priamo na CD alebo DVD s použitím 1 až 5 farieb, poprípade s ďalšou, bielou farbou ako podkladovou. Táto technológia je vhodná skôr pre zákazky väčšie ako 500 kusov CD. Sieťotlač má hrubší raster, farby sú kontrastnejšie, a je možno dosiahnuť 100% rovnakej farby PANTONE. Je vhodná najmä pre potlač plôch a nápisov.

  • Ofsetom

Ofset má jemný raster vhodný najmä pre fotografie a bitmapovú grafiku. Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK (cyan, magenta, yellou, black ). Tieto farby je možno doplniť o piatu farbu - bielu - ktorá sa nanesie na povrch média a len potom sa realizuje CMYK potlač, vytvoríme tak potlač ktorá nemá kovový nádych média a je totožný s potlačou na papier. Táto technológia je vhodná skôr pre zákazky väčšie ako 500 kusov CD.

Pre podrobnejšie informácie nás prosím kontaktujte.