Úvod   Karty   Prevedenie   Potlač   Materiály   Personalizácia   Príprava_podkladov  Na stiahnutie   Doplnky   Galéria   Kontakty
 
Vernostné karty

Vernostné karty sú hlavnými prvkami vernostných programov, pomocou ktorých predávajúci vytvára dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, čím vytvára svoju konkurenčnú pozíciu na trhu. Klient, ktorý má vernostnú kartu, je viac spokojný s nákupom, pravidelne nakupuje a navyše odporúča produkty svojim priateľom.
Zľavové karty

Nie je nič jednoduchšie ako šetrenie v okamihu nakupovania. Bez ohľadu na to, či ste stredne veľká spoločnosť, alebo ak ste veľkým obchodníkom na webe, poskytneme vám diskontnú kartu vhodnú pre vaše potreby. S našimi diskontnými kartami budete môcť odmeniť svojich verných zákazníkov a rozšíriť svoje podnikanie.
Darčekové karty

Plastová darčeková karta je vhodným propagačným nástrojom na prilákanie nových zákazníkov a ich udržanie. Darčeková karta je najlepším riešením na to, aby ste si mohli vybrať čo a kedy chcete kúpiť. Plastové darčekové karty sú čoraz populárnejšie. Kartu môžete použiť napríklad na nákup tovaru alebo služieb v určitej hodnote ktorá je obvykle uvedená na karte.
Darčeková karta môže obsahovať rôzne prvky. Napríklad magnetický prúžok, čiarový kód alebo reliéfne číslo.
Členské karty

Členská karta môže byť dokumentom potvrdzujúcim členstvo v klube alebo združení. Členská karta tiež umožňuje držiteľovi identifikovať skupinu alebo celú komunitu. Vytvoríme pre vás akýkoľvek typ karty členstva. Od klubových kariet, čitateľov, športových klubov prostredníctvom hotelových kariet až po de luxe členské karty do najväčších kasínových reťazcov. Pozrite sa na našu rozsiahlu ponuku na výrobu členských kariet a ich personalizáciu.

Prístupové karty

Prístupová karta sa používa ako kľúč na vstup do hotelových izieb alebo kancelárskych budov. Zamestnanecké karty, vstupy do laboratórií, prístupy k zariadeniam ako sú kopírky, a počítače a podobne. Prístupové karty sú založené na jednoduchých magnetických prúžkoch alebo technológii RFID. Máme veľa skúseností v oblasti výroby kľúčových kariet. Okrem odblokovania prístupu sú
zaujímavé aj ako a neštandardné reklamné médium.

Identifikačné karty

Identifikačné plastové karty sú pevnejšou a šikovnejšou alternatívou k tradičným dokumentom vytlačeným na papieri. Plastový dokument je prispôsobený individuálnymi údajmi, fotografiami a dodatočnými ochrannými prvkami: hologram, mikrotlač, sériové číslo, podpisový panel

Certifikáty

Certifikáty vo forme plastových kariet sú prestížnymi dokumentmi potvrdzujúcimi pravosť výrobku. Kartový certifikát svojou jedinečnou formou a kvalitou potvrdzuje vysoký štandard produktu. Máme pre Vás technológie a riešenia pre každú najnáročnejšiu značku a zároveň poskytuje širokú škálu bezpečnostných riešení na ochranu proti falšovaniu: hologramy, mikrotlač, UV tlač, alebo sériové číslovanie.

Batožinové karty

Karty na identifikáciu batožiny vám uľahčia identifikáciu vašej batožiny v prípade jej straty zvýšia sa vaše šance na rýchly návrat do ruky majiteľa. Je to tak jednoduché. Napíšte svoje meno, adresu a e-mail pre ľahké sledovanie batožiny. Unikátne tvary, štýly a dizajn identifikujú batožinu na prvý pohľad. Vhodné aj napríklad pre cestovné agentúry zároveň na svoju propagáciu.

Ekologické karty

Ekologické riešenie pre karty. Karty s materiálov ktoré nezaťažujú životné prostredie. Nechajte svoje karty viac ECO než kedykoľvek predtým.

Mestské a rodinné karty

Plastová karta ktorá môže byť použitá ako sezónna vstupenka, parkovacia karta alebo rezidenčná karta. Personalizovaná karta môže byť použitá len majiteľom, ktorej osobné údaje súhlasia s osobnými údajmi na plastovej karte.
Mestské karty sú čoraz populárnejšie  takže sa stále viac a viac miest je pripravené vydávať takéto karty svojim občanom.

Plastové vizitky

Plastové vizitky sú ideálnym spôsobom ako sa prezentovať a nezostať nepovšimnutým. Vytvárajú pozitívny dojem a evokujú dôraz na imidž a eleganciu. Plastová vizitka je prestížnejšia a trvanlivejšia. Plastová vizitka môže byť vyrobená aj ako priehľadná alebo polopriehľadná, môže byť použitý parciálny lak, embosing, hologram alebo hotstampig čím sa stáva malým umeleckým dielom.

 

Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk