Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk

Ochranné uzávery TWINS na nápojové plechovky (nápoje v plechovkách).

TWINS Inovatívna univerzálna sada dvoch viečok na nápoje v plechovkách. Sú učené pre nápoje, ako pivo, cola energetické nápoje a podobne. Viečka zapadajú do seba a sú zostavené tak že tvoria prívesok na kľúče.
Pre reklamu môžete použiť dva kruhy s priemerom 55mm.

Viečko vám pomáha otvoriť plechovku bez nebezpečenstva poškodenia nechtov a chráni Váš nápoj pred rozliatím, proti strate plynov, a proti hmyzu.
Je vyrobený z odolného materiálu certifikovaného a schváleného pre styk s potravinami.
 

TWINS sú dva kryty, ktoré udržia váš nápoj v plechovke čerstvý v aute, na pláži alebo kedykoľvek, keď chcete uhasiť svoj smäd. Uzávery typu TWINS sú vhodné ako pre plechovky s pivom, tak aj pre plechovky s meším priemerom s energetickými nápojmi.

Vždy, keď zakryjete plechovku pomocou uzáveru, môžete si byť istí, že váš nápoj:
• Nevylejete
• Nebudete hostiť neočakávaných návštevníkov, ako sú muchy alebo osy, ktoré sú nebezpečné pre ľudí alergických na hmyz
• Do nápoja sa Vám nedostanú nečistoty (napríklad nepríjemný plážový piesok)


Uzávery sa skladajú z dvoch doplnkových častí, ktoré sa spoja a vytvoria jedinečnú a atraktívnu kľúčenku, vybavenú karabínkou, ktorý z neho robí šikovnú vecičku, ktorú je možné pripojiť k vašim kľúčom, telefónu alebo peňaženke.


TWINS je inovatívny reklamný predmet prvý svojho druhu.
Je to skvelý nápad pre originálnu nekonvenčnú reklamu. Je to nový spôsob, ako osloviť svojich klientov. Sú praktické a sú ideálnym spôsobom, ako prilákať spotrebiteľov prostredníctvom ich originality a funkčnosti.


TWINS je sada dvoch spojených krytov s priemerom 55 mm. Každý kryt má okrúhly tvar, ktorý môže byť využitý ako reklamný priestor na 3D samolepku, lentikulárnu samolepku, silikónovú samolepku a podobne.
TWINS je fantastický nápad pre vašu reklamu! Je to ideálne miesto na umiestnenie vášho loga, sloganu, fotografie alebo značky - čo si vyberiete.
 

Päť dôležitých dôvodov, prečo zvoliť TWINS ako svoje reklamné médium:
viac funkcií
TWINS je možné použiť ako ochranný kry na plechovku s nápojom, aj ako kľúčenku.
Ich viacnásobná funkčnosť zvyšuje počet možných používateľov a umožňuje, aby vaša správa a reklama obsiahla väčšiu skupinu potenciálnych zákazníkov.
originalita
TWINS set je jedinečný predmet, ktorý kombinuje inováciu a použiteľnosť.
Je to originálne riešenie, ktoré ešte nebolo zavedené na trh, čo je zdrojom obrovskej zvedavosti a nepochybného záujmu. Jednoducho to musí mať.
bezpečnosť
TWINS Uzávery sa vyrábajú len s použitím bezpečných materiálov, ktoré sú overené pre kontakt s potravinami a nápojmi.
trvanlivosť
TWINS sú vyrobené z najlepších dostupných materiálov, ktoré sú trvanlivé. To znamená, že každý užívateľ si bude môcť užívať svoje TWINS dlhšie.
Oslnivé množstvo farieb a rozmanité technológie tlače
Je možné ich vyrobiť v akejkoľvek farbe
Je možné ich opatriť 3D samolepkami so živicou, lentikulárnymi samolepkami (hologram s pohybovým efektom) alebo viacvrstvovými a viacfarebnými silikónovými samolepkami
 

 

Cenová ponuka na vyžiadanie.