Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
 

Prečo si rádiostanice prenajímať?

Prenájmom rádiostaníc (vysielačiek) - u nás získate možnosť za veľmi nízku cenu. Využívaťe okamžite a bez veľkej investície ľubovoľné množstvo špičkovej profesionálnej techniky. Nemusíte investovať značné finančné prostriedky do nákupu  a nemusíte vybavovať žiadne administratívne úkony na TU. Máte operatívne kedykoľvek k dispozícii  len presne taký počet rádiostaníc, ktorý práve potrebujete, takže Vám neležia nevyužité v sklade, kde dochádza k nevratnému starnutiu ich batérii alebo naopak nechýba rádiostanica, ktorú ste nenakúpili. Nemusíte sa starať o servis a údržbu rádiostaníc  a o legislatívnu stránku prevádzky.
Prenajímame rádiostanice pre voľné pásmo PMR (INTEK MT-446):

Rádiostanice pracujú pre tieto účely v ideálnom kmitočtovom pásme 446 Mhz – toto pásmo nazývané PMR 446 je voľne prístupné všetkým užívateľom v krajinách Európskej únie a na základe všeobecného povolenia telekomunikačného úradu i u nás.

Cenník za prenájom na vyžiadanie.

Každých započatých 24 hodín prenájmu je účtované ako ďalší deň prenájmu.

Rádiostanice je možné vyzdvihnúť a vrátiť v pracovných dňoch a to v dobe od 09,00-17,00 hodín alebo po predchádzajúcom telefonickom dohovore. Pre účtovanie nájomného je smerodajný termín prevzatia a vrátenia rádiostaníc. Na prípadné nevyužitie zapožičaných rádiostaníc v medzidobí nie je možné brať z našej strany na zreteľ.

Pri dĺžke prenájmu nad 30 dní alebo dlhodobej a opakovanej spolupráci ponúkame ďalšie individuálne zákaznícke zvýhodnenie podmienok prenájmu. Pre dohodnutie konkrétnych podmienok nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Vašu objednávku nám pošlite s predstihom aby sme Vám včas zarezervovali požadovaný počet rádiostaníc.

Informujte sa na výšku zálohy na rádiostanice ktorá bude vyžadovaná.

 
Objednávky na tel: 0903 318 160 alebo na afinita@afinita.sk