Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
 
tonery cmyk

 

Ponúkame najlacnešie tonery a spotrebný materiál pre všetky bežné značky tlačiarní na našom trhu.


Všetky naše produkty pochádzajú od výrobcov originálneho vybavenia. Nájdete u nás výrobky pre staré stroje ale aj pre novšie tlačiarne, pre malé domáce tlačiarne alebo faxy ako aj pre veľkoformátové stroje.

Máme 4 klasifikácie našich obalov, od dokonalého stavu po kozmeticky poškodené obaly na ktorých môžete ušetriť ešte viac peňazí.

Trieda A - je to dokonalá, nepoškodená škatuľka ako z police výrobcu.
Trieda B - má na škatuľke 1 alebo 2 kozmetické nedostatky, napríklad je nalepený štítok alebo vyrezaný roh alebo menší nápis na škatuľke.
Trieda C - má 3 alebo viac kozmetických nedostatkov, môže mať v sebe dieru, viac poštových štítkov, veľa písma, poškodený obal, ale výrobok vo vnútri je neporušený a zapečatený. Je dôležité vedieť, že naša trieda C je stále neotvorená krabica (škatule, ktoré majú vyťahovaciu záložku, NIE sú odstránené).
Trieda D - Môže to byť poškodený alebo zle vyzerajúci obal, ale produkt vo vnútri je nepoškodený, plne fukčný a zapečatený.

Nakupujte teraz a vyberte si položku podľa stavu krabice, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ceny nie sú stabilné a cenníky sa často menia. Často sa dajú kúpiť originálne tonery a spotrebný materiál za menej ako polovicu bežnej ceny. Je však potrebné reagovať rýchlo pretože sa rýchle predajú.

Napíšte, zavolajte o aký toner alebo náhradný diel máte záujem a pošleme Vám ponuku.


Mobil: 0903 318 160, E-mail: afinita@afinita.sk