ŠPECIÁLNE MATERIÁLY

 
   
IMAGE PERFECT™ IP 2901 FR Tvrdené PVC, biele, s certifikátom nehorľavosti, 280 mic
IP 2901 FR je vysokokvalitný tvrdený PVC materiál. Je rolovateľný, pritom dostatočne tuhý, neláme sa. Materiál je ideálny na nenáročnú grafiku na výstavy, reklamu, POS a mnoho ďalších aplikácií, ktoré vyžadujú pevný a stabilný podklad. V prípade vyšších nárokov na kvalitu tlače sa odporúča použitie materiálu IP 2906.
Upozornenie: Teplotná stabilita do 55 °C určuje maximálnu teplotnú záťaž, ktorej môže byť materiál vystavený bez trvalých tvarových a rozmerových zmien. Vzhľadom k tejto vlastnosti je použitie materiálu obmedzené na menej náročnú grafiku.
IMAGE PERFECT™ IP 2906 Tvrdené PVC, biele, 300 mic
IP 2906 je vysokokvalitný tvrdený PVC materiál. Je rolovateľný, pritom dostatočne tuhý, neláme sa. Materiál je ideálny na nenáročnú grafiku na výstavy, reklamu, POS a mnoho ďalších aplikácií, ktoré vyžadujú pevný a stabilný podklad.
Upozornenie: Teplotná stabilita do 55 °C určuje maximálnu teplotnú záťaž, ktorej môže byť materiál vystavený bez trvalých tvarových a rozmerových zmien. Vzhľadom k tejto vlastnosti je použitie materiálu obmedzené na menej náročnú grafiku.
IMAGE PERFECT™ IP 2903 Syntetický materiál pre Roll-Up a Pop-Up systémy, biely polomatný, 190 mic
IP 2903 je syntetický produkt novej generácie, vhodný pre širokú škálu aplikácií. Materiál sa vyznačuje vynikajúcou rovinnosťou a minimálnou krútivosťou zvislých hrán pri voľnom zavesení, preto je ideálny na použitie v Roll-Up a Pop-Up, ako aj v POS systémoch. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vode, vlhkosti a poškrabaniu. Tento polotuhý, ľahko rolovateľný materiál poskytuje vysokú kvalitu tlače.
IMAGE PERFECT™ IP 2905

novinka

Nepriesvitný syntetický materiál pre Roll-Up a Pop-Up systémy, biely polomatný, 200 mic
IP 2905 je syntetický produkt novej generácie, vhodný pre širokú škálu aplikácií. Materiál sa vyznačuje vynikajúcou rovinnosťou a minimálnou krútivosťou zvislých hrán pri voľnom zavesení, preto je ideálny na použitie v Roll-Up a Pop-Up, ako aj v POS systémoch. Vnútorná svetlo blokujúca vrstva zabezpečuje jeho absolútnu nepriesvitnosť. IP 2905 je potlačiteľný iba z jednej strany. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vode, vlhkosti a poškrabaniu. Tento polotuhý, ľahko rolovateľný materiál poskytuje vysokú kvalitu tlače.
IMAGE PERFECT™ IP 2909 Syntetický materiál pre Roll-Up a Pop-Up systémy, biely pololesklý, 210 mic
IP 2909 je syntetický produkt novej generácie, vhodný pre širokú škálu aplikácií. Materiál sa vyznačuje vynikajúcou rovinnosťou a minimálnou krútivosťou zvislých hrán pri voľnom zavesení, preto je ideálny na použitie v Roll-Up a Pop-Up, ako aj v POS systémoch. IP 2909 je potlačiteľný iba z jednej strany. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vode, vlhkosti a poškrabaniu. Tento polotuhý, ľahko rolovateľný materiál poskytuje vysokú kvalitu tlače.
ORAJET® 3451 Samolepiaca fólia na PVC plachtovinu, biela pololesklá, 80 mic
ORAJET 3451 je špeciálna flexibilná samolepiaca fólia určená na potlač a následnú aplikáciu na PVC plachtovinu a materiály s textilným povrchom. Je vhodná iba na statické aplikácie.
ORAJET® 1663

Samolepiaca fólia pre podlahovú grafiku, biela, 110 mic
ORAJET 1663 je špeciálna pigmentovaná fólia určená na spodnú vrstvu sendviča podlahovej grafiky. Má odstrániteľné lepidlo. Vrchnú stranu je možné laminovať materiálmi SEAL so zárukou použitia 30 dní, ORAGUARD 250AS so zárukou 90 dní, ORAGUARD 255AS so zárukou 180 dní a SEAL Base bez záruky životnosti.

ORALITE® 5600 / 5600E

novinka

Reflexná liata PVC fólia biela 90 – 140 mic
ORALITE 5600 / 5600 E sú samolepiace reflexné fólie, ktoré sa vyznačujú vysokou flexibilitou kombinovanou vynikajúcou odolnosťou voči korózii a rozpúšťadlám. Fólie boli vyvinuté na vytváranie reflexnej grafiky na jednoduchých, málo členitých povrchoch dopravných prostriedkoch. Dopadnuté svetlo sa odráža vďaka katadioptrickému optickému systému – malej mikro šošovky a zrkadla, ktoré sú umiestnené v transparentnej vrstve plastického materiálu. ORALITE 5600 E spĺňa podmienky ECE 104 (trieda E), je označená vodoznakom. Obidve fólie sú určené na spracovanie pomocou rezacích plotrov, sú potlačiteľné.
   
   
 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov