MATERIÁLY PRE SVETELNÚ REKLAMU
IMAGE PERFECT™ IP 2605 Nelepiaci lesklý translucentný backlit film, 215 mic
IP 2605 je translucentný materiál pre zadné nasvietenie (backlit). Je ideálny do svetelných panelov a všetkých druhov POS systémov. Pozostáva zo špeciálne coatovaného polyesterového filmu, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu svetla pre dosiahnutie optimálnej svietivosti a požadovanému vizuálnemu efektu.
IMAGE PERFECT™ IP 2603 Backlit banner biely s atestom nehorľavosti, 650 g/m2
IP 2603 je flexibilný materiál s translucentnými vlastnosťami, určený pre sveteľnú reklamu. Je vhodný do veľkoformátových svetelných panelov a napínacích systémov (napríklad Spandex Klick Rail I & II). Materiál je veľmi pevný, schopný odolávať silnému vetru. Je ideálnym riešením pre dlhé atiky na čerpacích staniciach. Nedoporučuje sa na materiál aplikovať samolepiace PVC fólie. Špeciálna tkanina vo vnútri materiálu zabezpečuje rovnomernú distribúciu svetla pre dosiahnutie optimálnej svietivosti a požadovanému vizuálnemu efektu. Povrchová úprava materiálu odpudzuje nečistotu, zamedzuje tvorbe pliesní, odoláva UV žiareniu.
IMAGE PERFECT™ IP 2606 Backlit banner biely s atestom nehorľavosti, 620 g/m2
IP 2606 je flexibilný materiál s translucentnými vlastnosťami, určený pre svetelnú reklamu. Je vhodný do veľkoformátových svetelných panelov a napínacích systémov. Je ideálnym riešením pre dlhé atiky na čerpacích staniciach. Nedoporučuje sa na materiál aplikovať samolepiace PVC fólie. Špeciálna tkanina vo vnútri materiálu zabezpečuje rovnomernú distribúciu svetla pre dosiahnutie optimálnej svietivosti a požadovanému vizuálnemu efektu. Povrchová úprava materiálu odpudzuje nečistotu a odoláva UV žiareniu.
FERRARI® Backlit 4710 Backlit banner biely 500 g/m2
FERRARI 4710 je určený pre všeobecné použitie vo svetelnej reklame. Má vynikajúci rozptyl svetla, je odolný voči poveternostným podmienkam. Technológia Precontraint použitá pri výrobe poskytuje hladký povrch a vysokú rovinnosť.
IMAGE PERFECT™ IP 2516 Translucentná samolepiaca fólia biela 80 mic
IP 2516 je translucentná samolepiaca fólia, určená pre svetelnú reklamu. Tento polymerický film s optimalizovanými svetelnými vlastnosťami zabezpečuje dobrý rozptyl svetla a je určený pre strednodobé až dlhodobé aplikácie v exteriéri. Materiál je veľmi dobre potlačiteľný.

 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov