Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk

 

Šablóny    F.A.Q.    Galéria    Kontakt
Papierové poháre
Jednostenové poháre   Dvojstenové poháre   Poháre na zmzlinu  Biologicky rozložiteľné papierové poháre  Príslušenstvo
 
Aký je rozdiel medzi dvojvrstvovými a jednovrstvovými papierovými pohármi?
Papierové poháre s dvomi vrstvami sú vyrobené z dvoch vrstiev papiera, zatiaľ čo jednovrstvové papierové poháre sú vyrobené z jednej vrstvy lepenky. Teplé nápoje je možné naliať do pohárov s jedným alebo dvoma stenami. Dvojvrstvové poháre majú lešie izolačné vlastnosti a nepopálite si ruky a Váš nápoj zostane dlhšie teplý alebo naopak studený. Pri výbere pohárov na nápoje s horúcim nápojom odporúčame dodatočne použiť obal z lepenky s textúrou, aby sa zabránilo nadmernému zahriatiu pohára.
 
Je farebný obal škodlivý? Je bezpečné z neho konzumovať nápoje alebo jedlá?
Papierové obaly sa vyrábajú s použitím certifikovaných materiálov, ktoré nie sú škodlivé a sú určené na výrobu obalov potravín. Okrem toho sa na tlačený výrobok aplikuje ďalšia laková vrstva, aby sa ďalej minimalizoval jeho kontakt s potravinami.
 
Aký je termín doručenia?
Objednaný tovar Vám doručíme 10 až 20 pracovných dní termínu, ktorý začína plynúť po obdržaní platby za vašu objednávku a po schválení tlačového súboru (v prípade objednania zákazkovej výroby). Po splnení obidvoch vyššie uvedených podmienok začneme výrobu vášho objednaného tovaru a pošleme vám upozornenie na začiatok doby realizácie.