Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
 
Vlajky
Beachflag Pierko

Beachflag Slza
Obdĺžnikový beachflag
Stany
Vodorovná vlajka
Zvislá vlajka
Golfový baner
Mávadlá
Teleskopický stožiar na vlajku
Vlajková žrď - stojan na vlajku
Športová vlajka 20 x 27 cm
Stolový stojanček na vlajky
Miniatúrny beachflag 60 cm model slza
Miniatúrny beachflag 73 cm model pierko
Tyč na vlajku s upevnením na stenu
 

Vlajka inštitúcie situovaná vodorovne, s dvoma čiernymi krúžkami na ľavej strane, 100 % jasný polyesterový materiál s 3-niťovou väzbou, zošitý zdvojenou niťou. Hmotnosť: 115 g/m². Na vonkajšie použitie. Sublimačná tlač.

vodorovná vlajka 
Vodorovná vlajka s ľubovoľnou veľkosťou s našitými krúžkami

Vlajka inštitúcie situovaná vodorovne s uzavretým tunelom na paličku na ľavej strane. 100 % jasný polyesterový materiál s 3-niťovou väzbou, zošitý zdvojenou niťou. Hmotnosť: 115 g/m². Na vonkajšie použitie. Sublimačná tlač 

vlajka s tunelom
Vodorovná vlajka s ľubovoľnou veľkosťou s tunelom

Vlajka inštitúcie na vlajkovú žrď s ľuboľnými rozmermi, situovaná vodorovne s remienkami na ľavej strane na uchytenie na žrď, 100 % jasný polyesterový materiál s 3-niťovou väzbou, zošitý zdvojenou niťou. Hmotnosť: 115 g/m². Sublimačná tlač. 

vodorovná vlajka na vlajkovú žrď 

Vlajka s ľuboľnými rozmermi, situovaná vodorovne zošitá po okrajoch. 100 % jasný polyesterový materiál s 3-niťovou väzbou, zošitý zdvojenou niťou. Hmotnosť: 115 g/m². Sublimačná tlač. 

vodorovná vlajka obyčajná vodorovná vlajka obyčajná 

Vodorovný transparent so suchým zipsom po okrajoch. 100 % polyesterový materiál, 115 g/m², na vonkajšie použitie. Sublimačná tlač. 

vodorovná vlajka so suchým zipsom po okrajoch vodorovná vlajka obyčajná

Vodorovný transparent so spevňujúcou páskou po okrajoch a očkami každých 100 cm alebo 50 cm. 100 % polyesterový materiál, 115 g/m², na vonkajšie použitie. Sublimačná tlač. 

vodorovná vlajka s okami po okrajoch 

Vodorovný transparent so spevňujúcou páskou po okrajoch, dvojité remienky na zavesenie v každom rohu. 100 % polyesterový materiál, 115 g/m², na vonkajšie použitie. Sublimačná tlač. 

vodorovná vlajka so šnúrkami 
 
Cenová ponuka na vyžiadanie.