Napaľovanie CD/DVD
Lisovanie CD/DVD
Potlač CD/DVD
Tlačoviny do CD/DVD obalov
Obaly na CD/DVD
Digipaky
Balenie a distribúcia
Technické informácie a šablóny
Vernostný program
Cenník
Kontakty

 

 

Ceny vypaľovaných CD a DVD

Výrobu sa snažíme neustále zefektívňovať a znižovať naše náklady, preto aktuálne ceny Vám radi oznámime na základe Vášho vyžiadania na konkrétnu zákazku.

Garancia najnižších cien.

Garantujeme Vám najnižšiu cenu vrátane 100% záruky za porovnateľný výrobok. Ak nám pošlete cenovú kalkuláciu konkurenčnej firmy na výrobok rovnakého prevedenia a kvality ponúkneme Vám lepšiu cenu.

Platobné podmienky

Zákazky sa  u nových zákazníkov obyčajne platia dopredu. Bežný termín dodania pri napaľovaných CD/DVD je 1 - 2 pracovných dní, pri lisovaných 7- 14 dní čo závisí od počtu CD/DVD a druhu potlače (UV farby, sieťotlač, etiketa, laminovaná etiketa,... ) a tlačových materiálov (booklet, inlay...)

  • V prípade dodania nekvalitných alebo nesprávne spracovaných podkladov sa predĺži termín dodania o dobu dodania správnych podkladov!

  • V prípade, že požadujete veľmi krátky termín výroby CD, volajte pre informácie 0903 318 160. Ponúkneme Vám varianty riešenia.

Doprava

Tovar zasielame kuriérskou službou ReMAX. V prípade záujmu je možné tovar prevziať aj osobne na predajnom mieste alebo v sídle firmy. Cena dopravy je závislá od hmotnosti a rozmerov zásielky. Cenník dopravy nájdete na http://www.remax.sk/LinkClick.aspx?fileticket=21fLzQogELk=&tabid=75

Tam kde všetko zlyháva, my stíhame. V prípade potreby pracujeme i v sobotu a nedeľu. Alebo, ukážte nám kto je lacnejší alebo rýchlejší a my sa určite polepšíme :-)