MATERIÁLY PRE OKENNÚ GRAFIKU
IMAGE PERFECT™ IP 2704

novinka

Perforovaná samolepiaca fólia pre okennú grafiku - celoplošne perforovaný samolepiaci film
IP 2704 je celoplošne perforovaný film pre okennú grafiku. Tento materiál po aplikácii na priehľadný podklad (sklo) umožňuje dva druhy pohľadu. Pohľad spredu – vtedy vidno vytlačenú grafiku a nevidno, čo je za grafikou a pohľad zozadu – vtedy nie je vidno grafiku a cez perforáciu vidno, čo je pred grafikou.
Materiál má 60% potlačiteľnej plochy s priemerom otvorov 2 mm. Je určený na polep hladkých a rovných povrchov v interiéri, krátkodobo v exteriéri. Čierne odstrániteľné lepidlo umožňuje jednoduché odstránenie grafiky do cca 6 – 12 mesiacov po aplikácii. Po uplynutí tejto doby sa jeho parametre pozvolne zmenia a lepidlo nadobudne permanentné vlastnosti. Nedoporučuje sa aplikácia na mokro.
IMAGE PERFECT™ IP 2705

novinka

Perforovaná samolepiaca fólia pre okennú grafiku
IP 2705 je celoplošne perforovaný film pre okennú grafiku. Tento materiál po aplikácii na priehľadný podklad (sklo) umožňuje dva druhy pohľadu. Pohľad spredu – vtedy vidno vytlačenú grafiku a nevidno, čo je za grafikou a pohľad zozadu – vtedy nie je vidno grafiku a cez perforáciu vidno, čo je pred grafikou. Materiál má 60% potlačiteľnej plochy s priemerom otvorov 1,5 mm. Je určený na polep hladkých a rovných povrchov v interiéri, krátkodobo v exteriéri. Čierne odstrániteľné lepidlo umožňuje jednoduché odstránenie grafiky do cca 6 – 12 mesiacov po aplikácii. Po uplynutí tejto doby sa jeho parametre pozvoľne zmenia a lepidlo nadobudne permanentné vlastnosti. Nedoporučuje sa aplikácia na mokro.
ORAJET® 3675 / 3676 / 3635 / 3636

novinka

Perforovaná samolepiaca fólia pre okennú grafiku
ORAJET 3675 / 3676 / 3635 / 3636 je ucelená sada celoplošne perforovaných filmov pre okennú grafiku. Tento materiál po aplikácii na priehľadný podklad (sklo) umožňuje dva  druhy pohľadu. Pohľad spredu – vtedy vidno vytlačenú grafiku a nevidno, čo je za grafikou a pohľad zozadu – vtedy nie je vidno grafiku a cez perforáciu vidno, čo je pred grafikou. Jednotlivé materiály sa od seba odlišujú veľkosťou potlačiteľnej plochy a typom lepidla. Materiál sa nedoporučuje sa aplikácia na mokro.
IMAGE PERFECT™ IP 2515

novinka

Kryštalická saténová samolepiaca fólia, 75 mic
IP 2515 je číra matná „Glass decor“ samolepiaca fólia, s trblietavo skleneným, kryštalickým povrchom.. Fólia je určená na interiérové a exteriérové aplikácie, kde je požadovaný zmieňovaný efekt, na lamináciu prezentačnej grafiky, Roll-Up alebo Pop-Up systémov a taktiež je obzvlášť vhodná na okennú grafiku.
   
 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov