PAPIERE

 
IJM123 Océ Premium Materiál je opatrený bielou matnou koutovanou vrstvou pro atramentovú potlač na vrchní strane a vrstvou vyrovnávajúcou krútenie na zadnej strane. Tento materiál je určený predovšetkým pre kontrolné náhľadové výtlačky  grafiky, hlavne aplikácie z oblastí CAD, GIS a architektúry. Právě v tejto oblasti je často požadované tiež strojové skladanie výkresov a tento materiál má výborné mechanické vlastnosti práve pre skladanie hotových výkresov, čo je u iných materiálov opatrených koutovaním problematické. Je možné ho vďaka nízkej cene použiť pre lacné farebné výtlačky technické dokumentácie vo všetkých typoch veľkoformátových atramentových tlačiarní a plotrov.
IMAGE PERFECT™ IP 2404 Billboardový papier - biely pololesklý, 120 g/m2
IP 2404 je nepremokavý billboardový papier s modrou rubovou stranou, ktorá zabraňuje presvitaniu podkladu ako aj prelepovanej grafiky. Je odolný proti poškrabaniu alebo skladaniu a to aj pri navlhčení. Je určený pre interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie. Povrchová TOP coatingová vrstva poskytuje vynikajúcu tlačovú kvalitu bezproblémovo použiteľnú aj v interiéri. Materiál IP 2404 je potlačiteľný veľmi ekonomicky. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač.
IMAGE PERFECT™ IP 2405 Posterový papier, biely pololesklý, 135 g/m2
IP 2405 je nepremokavý posterový papier. Je odolný proti poškrabaniu alebo skladaniu a to aj pri navlhčení. Materiál je vhodný na interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie. Môže byť použitý aj pre menej náročnú, ekonomicky výhodnú svetelnú reklamu. Povrchová TOP coatingová vrstva poskytuje vynikajúcu tlačovú kvalitu. Materiál IP 2405 je potlačiteľný veľmi ekonomicky. Pre optimálne tlačové výsledky a bezpečné schnutie atramentu sa odporúča ink limit 220%, ktorý postačuje na dosiahnutie dostatočne sýtych farieb.
IMAGE PERFECT™ IP 2408 Ťažký posterový papier, biely pololesklý, 200 g/m2
IP 2408 je ťažký posterový papier pre všeobecné použitie a pre nenáročnú svetelnú reklamu. Je odolný voči vode a poškrabaniu. IP 2408 je určený na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač.
IMAGE PERFECT™ IP 2407 Tyvek®, biely pololesklý, 110 g/m2
IP 2407 je materiál s vysokou odolnosťou voči roztrhnutiu, vyrobený na báze patentovanej technológie Tyvek® firmy DuPont™. Aj napriek vysokej mechanickej odolnosti je bezproblémovo spracovateľný, resp. deliteľný ako normálny papier (strihaním, rezaním, atď). Materiál je odolný voči poškrabaniu a roztrhnutiu aj keď je vlhký. IP 2407 môže byť použitý ako ľahký banner v interiéri, krátkodobo v exteriéri. Je vhodný na Pop-up a Roll-up display aplilkácie a všade tam, kde sa vyžaduje extrémne vysoká mechanická odolnosť. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač.
IMAGE PERFECT™ IP 2409 Umelecký „Fine Art“ papier, biely matný, 265 g/m2
IP 2409 je tradičný umelecký papier vysokej gramáže, určený pre interiérové použitie. Vynikajúce tlačové parametre, široký farebný gamut a skutočná čierna robia z tohto papieru
nepostrádateľný materiál pre špičkové reprodukcie výtvarného umenia. Okrem tradičných displejov a posterov je vhodný aj na výrobu vizitiek, pozvánok, pohľadníc, oznámení, jedálnych lístkov, diplomov a pod. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
IMAGE PERFECT™ IP 2406 Fotografický „Fine Art“ papier, biely lesklý, 260 g/m2
IP 2406 je lesklý fotografický papier vysokej gramáže, určený pre interiérové použitie. Vynikajúce tlačové parametre, široký farebný gamut a skutočná čierna robia z tohto papieru nepostrádateľný materiál pre špičkové reprodukcie výtvarného umenia. Materiál je okrem tradičných displejov a posterov vhodný aj na výrobu vizitiek, pozvánok, pohľadníc, oznámení, jedálnych lístkov, diplomov a pod. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač.

 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov