SIEŤOVINY – MESH  
IMAGE PERFECT™ IP 2207 Sieťovina s nosičom – biela, 210 g/m2
IP 2207 je sieťovina s nosičom, s veľmi pravidelnou štruktúrou, vynikajúcou rovinnosťou a kvalitou tlače. Je určená na aplikácie do interiéru, krátkodobo aj do exteriéru. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
IMAGE PERFECT™ IP 2208 Sieťovina s nosičom – biela, 240 g/m2
IP 2208 je sieťovina s nosičom, s veľmi pravidelnou štruktúrou, vynikajúcou rovinnosťou a kvalitou tlače. Je určená na aplikácie do interiéru, krátkodobo aj do exteriéru. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
IMAGE PERFECT™ IP 2204 FR Sieťovina s nosičom – biela s certifikátom nehorľavosti, 340 g/m2
IP 2204 je sieťovina s nosičom, s veľmi pravidelnou štruktúrou a vynikajúcou rovinnosťou. Má najvyšší stupeň certifikovanej nehorľavosti a prvotriednu kvalitu tlače. Je určená na aplikácie do interiéru aj exteriéru. Je odolná voči UV žiareniu a pliesňam. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými
a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
IMAGE PERFECT™ IP 2212

novinka

Sieťovina s nosičom – biela, 260 g/m2
IP 2212 je sieťovina s nosičom, s veľmi pravidelnou štruktúrou, vynikajúcou rovinnosťou a kvalitou tlače. Je určená na aplikácie do interiéru, krátkodobo aj do exteriéru. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov