PVC PLACHTOVINY – BANNERY
IMAGE PERFECT™ IP 2109 Frontlit banner – laminovaný, biely, lesklý, 440 g/m2
IP 2109 je ekonomická, mäkká, ohybná PVC plachtovina (banner) s vysokým leskom a vynikajúcou kvalitou tlače, určená na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením.
Plachtovinu je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodná na aplikáciu kovových očiek.
IMAGE PERFECT™ IP 2116 Frontlit banner – laminovaný, biely, matný, 440 g/m2
IP 2116 je ekonomická, mäkká, matná PVC plachtovina (banner) s vynikajúcou kvalitou tlače, určená na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Plachtovinu je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodná na aplikáciu kovových očiek.
IMAGE PERFECT™ IP 2114 FR

novinka

Frontlit banner - Permium, liaty, biely, pololesklý, s certifikátom nehorľavosti, 550 g/m2
IP 2114 FR je vysokokvalitná, coatovaná, mäkká PVC plachtovina (banner) s jasným, bielym povrchom, ktorý spolu s TOP COATING vrstvou, zvyšuje farebný gamut a kvalitu tlače. Vynikajúce tlačové vlastnosti tohoto materiálu dopĺňa certifikát nehorľavosti B1, odolnosť voči UV žiareniu a odolnosť voči pliesňam. Je vhodný na interiérové a dlhodobé exteriérové aplikácie. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Plachtovinu je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodná na aplikáciu kovových očiek.
IMAGE PERFECT™ IP 2117 FR Frontlit banner - liaty, biely, matný, s certifikátom nehorľavosti, 570 g/m2
IP 2117 je kvalitná, liata, coatovaná PVC plachtovina (banner) s najvyšším stupňom certifikovanej nehorľavosti B1/M1. Vynikajúce tlačové vlastnosti tohoto materiálu novej generácie dopĺňa odolnosť voči UV žiareniu, odolnosť voči pliesňam a snehobiely „fotografický“ povrch. Je vhodný na interiérové a dlhodobé exteriérové aplikácie a všade tam, kde je bezpodmienečne nutné splniť prísne požiadavky certifikovanej nehorľavosti. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. V nedávnej minulosti bol na základe požiadaviek trhu tento materiál techologicky a výrobne „prepracovaný“, čo vylepšilo mnohé jeho vlastnosti. Momentálne je to jeden z najmodernejších materiálov na trhu, ktorý znesie aj tie najprísnejšie kritériá. Plachtovinu je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodná na aplikáciu kovových očiek.
IMAGE PERFECT™ IP 2113 Frontlit banner – Premium, liaty, biely, matný, 550 g/m2
IP 2113 je vysokokvalitná, coatovaná, mäkká PVC plachtovina (banner). Chemické zloženie neobsahuje aditíva, nutné na splnenie prísnych podmienok certifikovanej nehorľavosti, vďaka čomu má tento materiál excelentné tlačové vlastnosti. Okrem toho je na povrchu materiálu nanesená druhá tzv.TOP COATING vrstva, zvyšujúca kvalitu tlače, zabezpečujúca široký farebný gamut a „fotograficky“ biely povrch. Plachtovina IP 2113 je vhodná na interiérové a dlhodobé exteriérové aplikácie, má vysokú odolnosť voči UV žiareniu a voči pliesňam, má vysokú pevnosť v ťahu, je odolná voči roztrhnutiu. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Finalizácia zváraním a aplikácia kovových očiek je pri tomto materiáli samozrejmosťou. Tento materiál petrí medzi najkvalitnejšie a zároveň najpredávanejšie produkty. Výrazne tomu neprekáža ani absencia certifikátu nehorľavosti. Splnenie jeho podmienok totiž negatívne ovplyvňuje dosiahnuteľnú kvalitu tlače. Naopak, neprítomnosť aditív zaručujúcich nehorľavosť, výrazným spôsobom kvalitu tlače zvyšuje. V reálnej praxi je navyše certifikovaná nehorľavosť vyžadovaná v menej ako 15-tich % trhovej požiadavky. Vo všetkých ostatných prípadoch je pre komerčný úspech a spoľahlivosť nutná predovšetkým vynikajúca tlačová kvalita a vynikajúce mechanické parametre, ktoré tento materiál jednoznačne spĺňa.
IMAGE PERFECT™ IP 2110 Frontlit banner – premium, liaty, biely, lesklý, 600 g/m2
IP 2110 je kvalitná, liata, coatovaná PVC plachtovina (banner) s vynikajúcimi zváracími parametrami. Material je určený na interiérové a exteriérové aplikácie. Bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Má vysokú odolnosť voči UV žiareniu a voči pliesňam. Materiál je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodný na aplikáciu kovových očiek.
IMAGE PERFECT™ IP 2118

novinka

Blockout banner - laminovaný, biely, pololesklý, 450 g/m2
IP 2118 je ekonomická, mäkká PVC plachtovina (banner) so svetloblokujúcim (nepriesvitným) jadrom. Obidve strany materiálu majú identické povrchy, čo zabezpečuje rovnocennú veľmi kvalitnú tlač na obidvoch stranách. Je vhodná na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Vnútorná, čierna vrstva zabraňuje presvitaniu, čo je možné využiť na
súčasnú obojstrannú potlač materiálu a tak isto na zamedzenie presvitajúcich tieňov pri zadnom nasvietení (napríklad od priečok nosnej konštrukcie). Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Materiál je vhodný na aplikáciu kovových očiek avšak má obmedené zváracie vlastnosti. Na spájanie sa odporúča použiť lepiacu pásku IP Seam Tack Tape.
IMAGE PERFECT™ IP 2111 Blockout banner - premium, coatovaný, biely, matný, 760 g/m2
IP 2111 je vysokokvalitná, ťažká PVC plachtovina (banner) so svetloblokujúcim (nepriesvitným) jadrom. Je extrémne pevná, zároveň mäkká a ohybná. Jedná sa o produkt novej generácie s vysokou mierou nehorľavosti a zároveň vynikajúcou kvalitou tlače. Materiál je odolný voči UV žiareniu a voči pliesňam. Je vhodný na interiérové a dlhodobé exteriérové aplikácie. Vnútorná, čierna vrstva zabraňuje presvitaniu, čo je možné využiť na súčasnú obojstrannú potlač materiálu a tak isto na zamedzenie presvitajúcich tieňov pri zadnom nasvietení (napríklad od priečok nosnej konštrukcie). Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač na tlačiarňach so solventnými a eco-solventnými atramentami ako aj atramentami vytvrdzovanými UV žiarením. Plachtovinu je možné finalizovať zváraním a taktiež je vhodná na aplikáciu kovových očiek.
   
 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov