TEXTÍLIE  
IMAGE PERFECT™ IP 2301 FR Vlajkovina s nosičom – saténová biela, s atestom nehorľavosti, 110 g/m2
IP 2301 FR je tenký, ľahký, biely vlajkovinový materiál s nosičom. Pri tlači atrament presiakne celým materiálom a tlačený motív je viditeľný aj z rubovej strany. Materiál je vhodný ako dekoračné pozadie alebo „horizont“ na výstavy, do divadiel alebo predvádzacích miestností a všade tam, kde nie sú požadované intenzívne farby, ostré kontúry, malé detaily a je žiadaný alebo neprekáža efekt čiastočnej priehladnosti grafiky. Materiál je určený predovšetkým na interiérové použitie. V prípade exteriérového použitia, treba počítať s veľmi obmedzenou negarantovanou životnosťou, typicky nie viac ako 3, za optimálnych podmienok maximálne 6 mesiacov. Náročné a agresívne podmienky však môžu
životnosť v exteriéri skrátiť aj na menej ako 1 mesiac. UPOZORNENIE: Odporúča sa ihneď po tlači odstrániť papierový nosič z vlajkoviny (nie vlajkovinu z nosiča), najlepšie je položiť materiál potlačenou stranou na podložku a rovnomerným ťahom odstrániť nosič. Keď nie je vyžadovaný certifikát nehorľavosti, odporúča sa použiť materiál IP 2308, ktorý ponúka vyššiu tlačovú kvalitu.
IMAGE PERFECT™ IP 2308 Vlajkovina s nosičom – saténová biela, 110 g/m2
IP 2308 je takmer totožný s vyššie uvedeným IP 2301 FR. V porovnaní s ním je schopný poskytnúť intenzívnejšie farby, viac detailov, nemá však atest nehorľavosti.
IMAGE PERFECT™ IP 2306 FR PLUS

novinka

Bavlnená textília – saténová biela, s atestom nehorľavosti, 300 g/m2
IP 2306 FR PLUS je bavlnená textília so špeciálnym coatingom a s atestom nehorľavosti B1. Má prirodzený, reálny bavlnený povrch. Je určená predovšetkým pre použitie v interiéri, krátkodobo v exteriéri na reklamné bannery, textilné billboardy alebo postery, textilné steny, pozadia na výstavy, do divadiel, predvádzacích miestností a pod. Túto textíliu je vhodné použiť všade tam, kde z estetických alebo iných dôvodov nie je možné alebo vhodné použiť „klasickú“ PVC plachtovinu (banner) a kde je požadovaný opticky „mäkký“, neumelý, prírodný povrch. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre tlač solventnými, eco-solventnými a UV
vytvrdzovanými atramentami. Predná strana textílie je nepriepustná, atrament pri tlači nepresiakne cez celú hrúbku materiálu a preto nevyžaduje nosič (podklad). IP 2306 FR PLUS spĺňa všetky náročné požiadavky kladené na materiál takéhoto typu. Je to najpredávanejšia „prírodná“ textília.
IMAGE PERFECT™ IP 2305 FR Polyesterová textília – saténová biela, s atestom nehorľavosti, 320 g/m2
IP 2305 FR je polyesterová textília s PVC coatingom a s atestom nehorľavosti B1. Je určená predovšetkým pre použitie v interiéri, krátkodobo v exteriéri na reklamné bannery, textilné billboardy alebo postery, textilné steny, pozadia na výstavy, do divadiel, predvádzacích miestností a pod. Tento textilný materiál je vhodné použiť všade tam, kde z estetických alebo iných dôvodov nie je možné alebo vhodné použiť klasickú PVC plachtovinu (banner). Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre tlač solventnými, eco-solventnými a UV vytvrdzovanými atramentami. Predná strana textílie je nepriepustná, atrament pri tlači nepresiakne cez celú hrúbku materiálu a preto nevyžaduje nosič (podklad). IP 2305 FR spĺňa všetky náročné požiadavky kladené na materiál takéhoto typu. Je to najpredávanejšia textília.
IMAGE PERFECT™ IP 2309 FR

novinka

Ľahká polyesterová textília – saténová biela, s atestom nehorľavosti, 135 g/m2
IP 2309 FR je ľahká polyesterová textília s atestom nehorľavosti B1/M1. Je určená predovšetkým pre použitie v interiéri, krátkodobo v exteriéri na reklamné bannery, textilné billboardy alebo postery, textilné steny, pozadia na výstavy, do divadiel, predvádzacích miestností a pod. Môže byť tiež použitá ako obrusovina. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre tlač solventnými, eco-solventnými a UV vytvrdzovanými atramentami. Predná strana textílie je nepriepustná, atrament pri tlači nepresiakne cez celú hrúbku materiálu a preto nevyžaduje nosič (podklad). IP 2309 FR spĺňa všetky náročné požiadavky kladené na materiál takéhoto typu.
IMAGE PERFECT™ IP 2310 FR (Artistic Canvas)

novinka

Umelecké plátno – biele so štruktúrovaným povrchom, s atestom nehorľavosti, 440 g/m2
IP 2310 FR je textilný materiál, ktorý na pohľad aj na dotyk perfektne imituje maľovanú umeleckú grafiku. Hrubá, dobre viditeľná štruktúra plátna, vynikajúca tlačová kvalita a extrémne žiarivé farby dokážu navodiť pocit autentického, ručne maľovaného umeleckého diela. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre tlač solventnými, eco-solventnými a UV vytvrdzovanými atramentami. Materiál je nepriepustný, atrament pri tlači nepresiakne cez celú hrúbku materiálu a preto nevyžaduje nosič (podklad). IP 2310 FR je vynikajúci produkt, ktorý vďaka excelentnej kvalite, jedinečnosti a vynikajúcej imitačnej schopnosti dokáže jeho spracovateľom generovať vysokú pridanú hodnotu.
IMAGE PERFECT™ IP 2311 FR (Artistic Brushwork)

novinka

Umelecké plátno – biele so štruktúrovaným povrchom, s atestom nehorľavosti, 440 g/m2
IP 2311 FR je textilný materiál, ktorý na pohľad aj na dotyk perfektne imituje maľovanú umeleckú grafiku. Povrchová štruktúra materiálu pripomína „prácu“ štetca a členito nanesenú farbu s rôznou hrúbkou a množstvom, čo spolu s vynikajúcou tlačovou kvalitou a extrémne žiarivým farbám navodzuje pocit autentického, ručne maľovaného
umeleckého diela. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre tlač solventnými, eco-solventnými a UV vytvrdzovanými atramentami. Materiál je nepriepustný, atrament pri tlači nepresiakne cez jeho celú hrúbku a preto nevyžaduje nosič (podklad). IP 2311 FR je vynikajúci produkt, ktorý vďaka excelentnej kvalite, jedinečnosti a vynikajúcej imitačnej schopnosti dokáže jeho spracovateľom generovať vysokú pridanú hodnotu.
 

Meracie zariadenia srdcovej frekvencie POLAR

Domov